HLAHTI-logo

Oulun keskustassa sijaitseva täyden palvelun auktorisoitu isännöintitoimisto. Kauttamme saatte kaikki isännöintipalvelut luotettavasti ja ammattitaidolla. Olemme Suomen isännöintiliitto ry:n jäsenyritys.

Pyydä tarjous

Yritys

Olemme oululainen ISA- auktorisoitu isännöintitoimisto. Tarjoamme asiakkaillemme kokonaisvaltaisesti isännöinnin, teknisen isännöinnin ja taloushallinnon sekä näihin liittyviä konsultointi- ja neuvontatyön palveluita.

Käytössämme:

  • Uusimmat taloushallinnon ohjelmat taloyhtiöiden taloushallinnon tarpeisiin.
  • Ohjelmistot isännöintiin, tekniseen isännöintiin ja vuokrankantoon.
  • Kulutusseurantaohjelmisto kiinteistön energian käytön seurantaan.
  • Huoltokirjaohjelmisto kiinteistöjen hoitoon ja kunnossapitoon.

Ammattilaiset käytettävissänne:

Tomi Haapaniemi
Toimitusjohtaja
Vastaava isännöitsijä AIT, ITS-TEK
Puh. 040 867 9176
tomi@hlahti.com 
 
Jenna Haapaniemi
Lakipalvelut
Lakimies OTM, IAT
Puh. 050 448 4820
jenna@hlahti.com
 
Jarno Hakkarainen
Isännöitsijä IAT
Puh. 044 764 4302
jarno@hlahti.com
 
Kari Kannisto
Isännöitsijä, tekninen isännöitsijä Ins, MBA, IAT

Puh. 040 486 6210
kari@hlahti.com

Julia Rytilä
Kirjanpito
julia@hlahti.com
Puh. 050 911 9142
 
Jami Saarenpää
Kirjanpito
jami@hlahti.com
Puh. 044 714 7515
 
Tuomo Seppänen
Asiakaspalvelu, isännöitsijäharjoittelija
Puh. 08 311 7106
tuomo@hlahti.com

Asiakaspalvelu
Toimisto
Puh. 08 311 7106
kiinteistosihteeri@hlahti.com
 

Takaisin lomakelistaan »

Isännöintiliiton uutisia